Tag: wakacje

df

Z jakiego powodu dobrze jest spędzić letni wypoczynek w Kołobrzegu

Każdego roku nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak u nas. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Dlatego, nie trzeba podróżować do Chorwacji czy na Malediwy, po to by na własnej skórze poczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.
df

W czasie wakacji najważniejszy jest właściwy nocleg, na co zwracać uwagę

Jeżeli planujemy wakacje, dobrze jest zadbać o wszystkie szczegóły wyjazdu, dzięki czemu będzie on dla nas maksymalnie przyjemny i na długo zapadnie nam w pamięć. Sam wybór miejsca urlopowego to nie wszystko – poza tym należy także brać pod uwagę inne ważne rzeczy, takie jak chociażby odpowiednie zakwaterowanie.
df df

Urlop w Tatrach

Polskie góry to nie wyłącznie Zakopane. Wielu podróżników woli stawiać na inne, mniej tłoczne i przepełnione hałasem miejscowości. Rozsądnie jest wziąć do ręki mapę, ponieważ w bezpośrednim sąsiedztwie strzelistych Tatr leży dużo wiosek, do których można pojechać letnią porą. Niewielkie podhalańskie wsie to świetny wybór dla turystów, którzy chcą odpocząć w miejscu zacisznym i pięknym równocześnie. W naszym tekście przedstawiamy 2 tatrzańskie wioski, do których rozsądnie jest wybrać się latem.
df