Myślisz o cudownych wakacjach? Wspaniałe destynacje są w zasięgu twoich możliwości. Zobacz, gdzie korzystnie się wybrać

Kto z nas nie marzy o cudownych wakacjach? Kiedy przesiadujemy w pracy następny stresujący dzień marzymy,żeby w ogóle gdzieś się wybrać, nieistotne gdzie, tylko chcemy się gdzieś udać. Odmiennie z kolei, gdy dostajemy możliwość planowania wyjazdu, w takiej sytuacji staramy się podejmować się jak najlepszego wyboru. A miejsc mamy bezsprzecznie dużo, są one znacznie lepsze i bardziej interesujące. Nie musimy już się ograniczać, gdyż czekają na nas dalekie kraje jak Dominikana czy Tajlandia.

Wakacje nad morzem
Autor: J. Triepke
Źródło: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najbardziej urokliwych wysp archipelagu Wielkich Antyli. Od północnej strony jest otoczona wodami Atlantyku, z kolei od południa wodami Morza Karaibskiego. Wyspa bez wątpienia dzieli się pomiędzy dwa kraje , wschód to Republika Dominikany, z kolei uboższy zachód to Republika Haiti. Sfera centralna wyspy jest pokryta górami, jednocześnie zarośnięta jest tropikalnymi lasami.

Jest doskonała do pieszych wycieczek czy wspinania się po górach. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują doskonałe warunki do trenowania sportów i leżenia na piaszczystej, malowniczej, czystej plaży. Dominikanę odkrył Krzysztof Kolumb i już wtedy określił wyspę jako raj na ziemi. Że miał rację widać gołym okiem. Pomimo, że jest tu malowniczo, to tubylcy Dominikany są bardzo mili i przyjaźni.Zazwyczaj radośnie pomagają. Wakacje Dominikana to naprawdę doskonały wybór. Tak samo możemy stwierdzić o wakacjach w Tajlandii, np. . Tajlandia to jeden z najchętniej zwiedzanychttp://eccotravel.eu to bardzo modny cel letnich podróży, jak również wypraw trampingowych, czy też podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś
Źródło: www.oliviaforever.pl
Od kilku lat nieustannie zwabia rzesze odwiedzających z całego świata. W Tajlandii znaleźć można wiele słońca i wiele tropikalnych atrakcji. Tajlandia posiada bardzo wiele do zaprezentowania turystom. Przede wszystkim jest to zachwycająca i niezwykle bogata kultura, wspaniali, pomocni i uśmiechnięci obywatele, walory turystyczne i pogoda, o jakiej w naszym kraju możemy tylko pomarzyć. Chcesz odwiedzić raj? Tajlandia jest la ciebie, szukaj last minute tajlandia.